TERAPEUCI

BIAŁYSTOK

Jolanta Obodzińska

Jolanta Obodzińska
Centrum Psychoterapii Trzy Wymiary
| |

Jestem psychologiem, absolwentką m.in. Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz psychoterapeutką .

Ukończyłam 6-letnie szkolenie w zakresie Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii (certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii GLE-International). Ponadto – kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR Warszawa) oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego (INTRA Warszawa)

Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając staże, a potem pracując w różnych placówkach świadczących pomoc psychologiczną (poradnie, szpital, warsztat terapii zajęciowej i in.)

Obecnie pracuję w Białymstoku, w ramach NFZ, w NZOZ “Staszica” przy ul. Marjańskiego 3 oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Bema 2. Prywatnie – w Centrum Psychoterapii Trzy Wymiary przy ul. Przejazd 2a, lok 305.

Zajmuję się pomocą osobom dorosłym cierpiącym m.in. z powodu nerwic, lęków, depresji, trudności w bliskich relacjach, problemów osobowościowych, kryzysów egzystencjalnych związanych z bilansem życia i in. Prowadzę głównie terapię indywidualną.

Prywatnie – jestem żoną, mamą dwóch synów, teściową oraz babcią. Lubię celebrować rożne poruszające momenty w życiu, te codzienne i te doniosłe. Na zdjęciu – właśnie jeden z nich… Ponadto lubię piesze wędrówki po górach i nie tylko.

Artur Wiśniewski
Centrum Psychoterapii Trzy Wymiary
| |

Jestem specjalistą psychologii klinicznej i certyfikowanym psychoterapeutą pracującym pod superwizją.

Proponuję konsultacje lub psychoterapię osobom, które potrzebują pomocy lub wsparcia psychologicznego. Mam doświadczenie w pracy z osobami w żałobie, doświadczającymi przemocy, zmagającymi się z chorobami i trudnościami psychicznymi (depresja, schizofrenia, lęk, zaburzenia osobowości, uzależnienia i inne), chorującymi onkologicznie. W pracy podchodzę indywidualnie do osoby i odczuwanego przez nią cierpienia.

Jestem absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłem 6-letnie podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie egzystencjalnym (http:analiza-egzystencjalna.pl) prowadzone przez prof. Alfrieda Längle, kurs psychoterapii par w podejściu egzystencjalnym i systemowym, podyplomowe studia negocjacji i mediacji oraz 4-letnie podyplomowe szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej (Uniwersytet SWPS Wrocław). Posiadam certyfikat psychoterapeuty wydany przez GLE-International

Od wielu lat zawodowo jestem związany z Pionem Psychiatrii i Zespołem Leczenia Środowiskowego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Doświadczenie zawodowe zdobywałem również m.in. w Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, Oddziałach Psychiatrycznych i Uzależnień SPP w Choroszczy, Klinice Hematologii USK w Białymstoku, Białostockim Centrum Onkologii, Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic “Leszczynowa” w Białymstoku, Oddziale Neurologii Szpitala Klinicznego AM w Białymstoku, Klinice Neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego UCK WUM w Warszawie.

Współpracuję z innymi specjalistami – daje mi to możliwość szerokiego spojrzenia na rozpatrywany problem.

Zapraszam!

POZNAŃ

Katarzyna Dobryniewska
Prywatna praktyka
| |

Jestem psychologiem (UAM – 2003r.), psychoterapeutą w procesie szkoleniowym i specjalistą terapii uzależnień (certyfikat 2008r.) oraz trenerem biznesu (certyfikat 2015r.). W zakresie psychoterapii szkolę się w nurcie analizy egzystencjalnej i logoterapii (szkolenie prowadzone przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Analizy Egzystencjalnej GLE-International). Ukończyłam Studium Analizy Transakcyjnej oraz Podyplomowe Studia w zakresie Psychoprofilaktyki. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia Psychoterapii Egzystencjalnej GLE-Polska.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w stacjonarnym ośrodku uzależnień, poradni uzależnień, ośrodku dla osób bezdomnych, pracując jako psycholog szkolny i przedszkolny, współpracując z fundacjami, stowarzyszeniami, firmami i ośrodkiem pomocy społecznej w ramach projektów unijnych oraz w prywatnej praktyce.

Moją pracę widzę w kategoriach wspierania osoby w rozwoju, odnajdywaniu radości i sensu życia, jakkolwiek to życie przedtem wyglądało. Prowadzę konsultacje psychologiczne, poradnictwo i psychoterapię, warsztaty i grupy rozwoju osobistego oraz szkolenia.

Pomagam między innymi w następujących obszarach: - nerwice, lęki, trudności emocjonalne,
- depresje, poszukiwanie sensu życia,
- problemy w relacjach, doświadczenia zranień w bliskich relacjach,
- niskie poczucie własnej wartości,
- trudności płynące z pochodzenia z rodziny z problemem uzależnień (DDA), współuzależnienia,
- nałogi, uzależnienia (od substancji i od zachowań),
- radzenie sobie ze stresem,
- poszukiwanie równowagi rodzinno-zawodowej,
- rozwijanie własnego potencjału, odnajdywanie drogi do spełnionego życia.

Po, tak zwanych, godzinach prowadzę bloga Książka psychologiczna. Lubię czytać sobie i dzieciom, spotykać się z przyjaciółmi, uczyć się co jakiś czas czegoś zupełnie nowego, piec ciasta, pływać oraz jeździć na rowerze.

TORUŃ

Stanisław Sądowski
Prywatny gabinet "miejsce terapii"
| |

Jestem absolwentem psychologii oraz etnologii i antropologii kulturowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W latach 2007 – 2012 studiowałem psychoterapię w humanistycznym nurcie Analizy Egzystencjalnej – studia prowadzone przez GLE – International (International Society of Logotherapy and Existential Analysis) pod kierunkiem dr. Alfreda Langle. W tym czasie pracowałem w zakresie psychiatrii stacjonarnej i środowiskowej.

W latach 2015 – 2019 odbyłem specjalizację z neuropsychologii klinicznej w IPiN (kierownik specjalizacji prof. dr hab. Joanna Seniów) równolegle zdobywając doświadczenie zawodowe – pracując z osobami chorymi somatycznie w obszarze diagnostyki klinicznej i psychotraumatologii w ramach Pracowni Neuropsychologii Klinicznej i Oddziału Dziennego Rehabilitacji Kardiologicznej WSzZ im. L. Rydygiera w Toruniu.

Przez ostatnie lata w ramach Szpitala byłem głównie zaangażowany w pracę z rodzinami na Oddziałach Patologii Ciąży, z pacjentami przygotowywanymi do operacji bariatrycznych oraz w poradni Post-COVID-19.

W ramach Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego współtworzyłem program certyfikacyjny z psychologii dla kandydatów na chirurgów bariatrycznych, wyznaczający ogólnopolskie normy zespołów multidyscyplinarnych oraz szkoleń psychologów klinicznych.

Od 2020 roku prowadzę szkolenia dla przyszłych psychoterapeutów.

Przez dwie kadencje jestem aktywny jako prezes polskiego oddziału GLE – International: Stowarzyszenia Psychoterapii Egzystencjalnej GLE – Polska.

Odbyłem również szereg szkoleń z zakresu terapii / interwencji / technik psychosomatycznych bazujących na teorii poliwagalnej, opisującej neuronalny system społecznego zaangażowania i napięć mięśniowych rozumianych jako reakcje na wyzwania rozwojowe. Integracja ciała - emocji - umysłu to moje codzienne wyzwanie prywatne ( głównie dzięki żonie i dzieciom) i zawodowe.

Krzysztof Kropisz
Prywatna praktyka
| |

Jestem psychologiem od kilkunastu lat. W roku 2004 ukończyłem psychologię (o specjalności klinicznej) na Akademii Bydgoskiej.

W moim gabinecie prowadzę terapię w nurcie Analizy Egzystencjalnej.

Ukończyłem 5 -letnie profesjonalne szkolenie z Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii prowadzone przez Stowarzyszenie Psychoterapii Egzystencjalnej GLE – Polska, należącego do International Society for Logotherapy and Existential Analysis – Vienna.

Szkoliłem się również w Polskim Instytucie Ericksonowskim (PIE) zdobywając wiedzę w podejściu zorientowanym na rozwiązywanie teraźniejszych problemów.

W swojej pracy czerpię głównie z doświadczeń psychoterapii egzystencjalnej, filozofii egzystencjalnej i logoterapii. Czerpię również z praktyki Mindfulness, koncentrując się przede wszystkim na tym co jest i doświadczając tego, jakie to jest.

Jestem również trenerem szkolącym przyszłych terapeutów w ramach III Edycji Szkoły Psychoterapii w nurcie Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii.

Prywatnie jestem mężem Basi oraz tatą Natalii, Pauliny i Mii.

SUWAŁKI

Urszula Taudul – Kowalewska

Urszula Taudul – Kowalewska
Specjalistyczny Psychiatryczny Szpital Publiczny w Suwałkach | Prywatna praktyka
| |

Psychoterapeutka egzystencjalna, psychoterapeutka uzależnień

Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową zarówno w formie bezpośrednich spotkań jak również w formie on-line. Psychoterapię rozumiem jako towarzyszenie osobie w znalezieniu takiego sposobu życia, który będzie charakteryzować wewnętrzna akceptacja swoich działań. Pracuję w obszarze problemów egzystencjalnych, uzależnień oraz nadużywania e-mediów. Zapraszam osoby dorosłe i młodzież.

Od 2000r. jestem zawodowo związana ze Specjalistycznym Psychiatrycznym Szpitalem Publicznym w Suwałkach. Równolegle prowadzę praktykę prywatną. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach, najważniejsze z nich to Szkoła Psychoterapii w ujęciu analizy egzystencjalnej i logoterapii oraz Studium Terapii Uzależnień.

OSTROŁĘKA / WARSZAWA

Magdalena Smelkowska

Magdalena Smelkowska
Ośrodek Naukowo-Terapeutyczny “Ogrody Zmian”(on-line), oraz prywatna praktyka "Spotkanie"
| |

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, członkiem Stowarzyszenia Psychoterapii Egzystencjalnej GLE-Polska (w latach 2015 – 2019 pełniłam funkcję wiceprezesa stowarzyszenia).

Ukończyłam dwa kierunki studiów psychologicznych: psychologię kliniczną i psychologię społeczną w języku angielskim (social psychology), a w 2012 roku 6-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii (I edycja szkolenia w Polsce). Brałam udział również w innych szkoleniach i seminariach, m.in. dotyczących terapii par.

Pomocą psychologiczną zajmuję się od 2005 r. a od 2010 r. pracuję jako psychoterapeutka.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Psychoterapii Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej, Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis, Pracowni Terapii i Rozwoju, Centrum Pomocy Profesjonalnej oraz Ośrodku Psychoterapii Humanistycznej w Warszawie. Posiadam doświadczenie w pracy indywidualnej, pracy z parami oraz rodzinami.

Aktualnie zajmuję się poradnictwem psychologicznym oraz psychoterapią indywidualną osób dorosłych.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Regularnie superwizuję swoją pracę.

WARSZAWA

Ludwik Bryła
Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ
| |

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, początkowo pracował w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Radomiu, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej od lekarza stażysty do zastępcy dyrektora ds. opieki zdrowotnej oraz uzyskał dwie specjalizacje drugiego stopnia – z psychiatrii i seksuologii, obydwie z wyróżnieniem.

Od 1999 roku pracuje w Warszawie – jest współtwórcą i kierownikiem Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ – największej publicznej placówki psychoterapeutycznej w Polsce. Od 2009 roku pełni również funkcję dyrektora ds. medycznych kliniki Vertimed.

W latach 1999-2008 pracował jako nauczyciel akademicki w II Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, nauczając psychiatrii i seksuologii.

W centrum jego zawodowych i naukowych zainteresowań znajduje się psychoterapia, która jest jego życiową pasją. Ukończył m.in. kurs terapii rodzin w podejściu systemowym, kurs psychoterapii integracyjnej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, kurs terapii poznawczej i behawioralnej uzyskując certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, a następnie certyfikat superwizora-dydaktyka PTTPB. Od 2007 roku szkoli się w analizie egzystencjalnej.

Uwielbia przyrodę, podróże, historię, ambitne kino i muzykę klasyczną, a także ruskie pierogi i elektroniczne gadżety.

Monika Kleszczewska
Prywatna Praktyka
| |

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Studiując psychologię zaocznie i jednocześnie pracując w biznesie, nie wiedziałam, że psychologia stanie się moją ścieżką zawodową i pasją jednocześnie. Pozwala mi to dziś stwierdzić, że jeśli pójdziemy za głosem serca i intuicji w kwestii własnych wyborów, możemy dojść w dobre miejsce nie wiedząc wcześniej, co na końcu tej drogi nas czeka.

Pracuję jako psychoterapeutka, a pozwoliło mi na to ukończenie kilkuletniego szkolenia w nurcie analizy egzystencjalnej i logoterapii, organizowanego przez Stowarzyszenie Psychoterapii Egzystencjalnej GLE-Polska, bedącego częścią stowarzyszenia GLE-International. Jestem członkinią stowarzyszenia GLE – Polska oraz stowarzyszenia Intra.

Pracuję w nurcie, w którym się szkoliłam, aktywnie superwizując swoją pracę w nurcie egzystencjalnym, jak i iw nnych nurtach humanistycznych. Korzystam i integruję wiedzę, jaką zdobyłam studiując psychologię (specjalizacja psychoterapia), która obejmuje znajomość innych nurtów i koncepcji (systemowa, Gestalt, psychoanaliza, CBT, teoria więzi). Poszerzam swoją wiedzę fachową literaturą oraz uczestnictwem w szkoleniach i konferencjach. Jestem po terapii własnej.

Cenię sobie bardzo pracę z drugim człowiekiem oraz etykę mego zawodu. Pracuję głownie z osobami dorosłymi - indywidualnie oraz prowadząc terapię par, w języku ojczystym oraz angielskim, również online. Pomagam rozsupłać, to z czym przychodzi pacjent, a w razie potrzeby polecam zaprzyjażnionych specjalistów.

Od 2018 roku w praktyce prywatnej, wcześniej na stażach w placówkach szpitalnych (nurt psychodynamiczny, terapia grupowa, konsultacje indywidualne).

Magdalena Czyżyk

Magdalena Czyżyk
Oddział Rehabilitacji oraz Klinika Neurologii Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego
| |

Magister psychologii, absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie oraz magister filozofii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest współzałożycielką Stowarzyszenia Psychoterapii Egzystencjalnej GLE-Polska.

Pracuje głównie w obszarze terapii indywidualnej, poradnictwa oraz diagnostyki neuropsychologicznej.

Prowadzi szkolenia dla biznesu z zakresu psychologii i autoprezentacji.

Od 2007 roku związana zawodowo i dydaktycznie z Kliniką Neurologii i Zakładem Rehabilitacji Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego na Bródnie, gdzie zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej, psychoedukacji i diagnozy neuropsychologicznej. Współuczestniczy w badaniach naukowych z zakresu neuropsychologii. Prowadzi praktykę prywatną. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach, w Fundacji Synapsis oraz warszawskim, stacjonarnym Hospicjum Caritas.

Prywatnie dużo podróżuje, ceni dobrą kuchnię i spotkania z przyjaciółmi.

Ewa Polak
Prywatna praktyka "centrum sensu"
| |

Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej, psychoterapii par/małżeństw oraz poradnictwem. Dodatkowo specjalizuję się również w psychoterapeutycznej pomocy osobom z zaburzeniami odżywiania.

Moją pracą pragnę wspierać drugiego człowieka w jego, możliwie wolnym od emocjonalnych ograniczeń, wyrażaniu siebie w świecie i w relacjach. Wszystko po to, by mógł on jak najpełniej doświadczać samego siebie i swojego życia urzeczywistniając wartości, w które wierzy…

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą pracującym w nurcie Analizy Egzystencjalnej. W pracy z parami/małżeństwami odwołuję się dodatkowo do założeń i metod terapii systemowej. Ukończyłam 6-letnie szkolenie prowadzone przez dr Alfrieda Laengle i obecnie jestem w procesie certyfikacji w stowarzyszeniu GLE-International (International Society of Logotherapy and Existential Analysis).

Prowadzę poradnictwo psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par/małżeństw. Na konsultacje i spotkania psychoterapeutyczne zapraszam osoby doświadczające trudności i kłopotów związanych z:
– kryzysem emocjonalnym, wewnętrznym chaosem
– relacjami (w związku, w rodzinie, ze światem)
– stratą
– zaburzeniami odżywiania (np. bulimia, anoreksja, zajadanie stresu)
– brakiem satysfakcji i poczucia sensu w życiu/związku (logoterapia)

Prywatnie dużo podróżuje, ceni dobrą kuchnię i spotkania z przyjaciółmi.

Doświadczenie zdobywałam m.in. w:
– Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis
– Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie
– Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Oddziale Zapobiegania Nawrotom Psychoz
– szkole i przedszkolu Montessori – pracując z rodzinami

Maria Śmigaj
Pracownia Psychologiczna Kairos
| |

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu, w szkoleniu w psychoterapii egzystencjalnej w Gesellschaft für Logotherapie und Existenzanalyse – od 2007.

Prowadzi Pracownię Psychologiczną Kairos, współpracuje z Centrum Medycznym SORNO w Starych Babicach, Centrum Edukacji, Terapii i Sztuki Creatifs w Warszawie i Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Konstancinie.

Staż odbyła na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Bródnowskim i Centrum Psychoterapii II Kliniki Psychiatrycznej Akademii Medycznej.

Prowadzi terapię osób dorosłych, młodzieży i par. Udziela pomocy w kryzysach psychologicznych: związanych ze stratą bliskiej osoby, adolescencyjnym, wieku średniego, utratą sensu życia, w sytuacjach rozwodowych itp. Ukierunkowana na indywidualne podejście do osoby i jej problemu.

Pasje życiowe – podróże, kontakt z przyrodą, beletrystyka

Jakub Krzysztof Wielgopolan

Jakub Krzysztof Wielgopolan
Ośrodek "Owocne miejsce"
| |

Jestem psychoterapeutą, pomocą psychologiczną zajmuję się od końca lat 90. (ur. 1962). Jestem magistrem psychologii (Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Warszawie) oraz magistrem filozofii (Akademia Teologii Katolickiej w Warszawie).

Ukończyłem szkolenie wiedeńskiej szkoły psychoterapeutycznej “Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii” (GLE- International). Dodatkowo ukończyłem “Studium pomocy psychologicznej i socjoterapii” w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie, “Kontakt w sytuacji pomagania” oraz “Podstawy profesjonalnej pomocy psychologicznej” w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Szpitalu w Tworkach oraz w Szpitalu psychiatrycznym na ul. Dolnej w Warszawie, Instytucie Genetyki Generacja oraz w praktyce prywatnej.

Zajmuję się wsparciem psychologicznym, psychoterapią indywidualną (też młodzieży od lat 18, pracowałem w ośrodku stowarzyszenia “Alternatiff” zajmującego się wsparciem psychologicznym dla tzw. trudnej młodzieży), terapią grupową, par oraz rozwojem osobistym (life coaching). Uzyskałem certyfikat trenera prowadzącego ćwiczenia uwalniające od napięć, stresu i traum – TRE (Trauma and Stress Releasing Excercises).

Obecnie współpracuję z ośrodkiem “Owocne miejsce” w Warszawie.

Marcin Kałużyński
Ośrodek "Owocne miejsce"
| |

Psycholog i psychoterapeuta egzystencjalny. Stopień naukowy magistra psychologii uzyskał na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył 6letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie Analizy Egzystencjalnej i Logoterapii zorganizowane przez wiedeńskie stowarzyszenie GLEInternational, pod kierunkiem Alfrieda Längle. W jego ramach kontynuuje proces certyfikacji. Ponadto jest członkiem Stowarzyszenia GLEPolska, a swoją pracę systematycznie poddaje superwizji grupowej i indywidualnej.

Od 2018 roku prowadzi procesy indywidualne dla osób: zmagających się z poczuciem braku sensu i satysfakcji w życiu, znajdujące się w sytuacji kryzysu i trudności, cierpiące z powodu zaburzeń psychicznych (nerwic, depresji, zaburzeń osobowości), zmagające się z uzależnieniem swoim lub bliskich osób, cierpiące z powodu straty oraz przeżywające trudności w relacjach z innymi ludźmi (w związku, w rodzinie, w pracy). Prowadzi również poradnictwo psychologiczne, które jest krótszą formą pracy opartą na zasobach i ukierunkowaną na rozwiązanie problemu (podobnie jak coaching), zgodnie z metodą logoterapii Viktora E. Frankla.

Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, gdzie jako psycholog towarzyszył rodzinom dotkniętym przez nieuleczalne choroby i prowadził grupę wsparcia dla rodziców w żałobie oraz prowadząc warsztaty grupowe ,,Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia.

Psychoterapię rozumie jako leczniczy proces, podczas którego osoba może pogłębić swoją relację ze sobą, wzmocnić się i nauczyć się żyć bardziej świadomie.

Pracuje w Warszawie, a swoich pacjentów przyjmuje w placówkach mieszczących się na Gocławiu, Mokotowie i Żoliborzu.

Klaudia Pączkowska
Pracownia Psychoterapii Egzystencjalnej “Poruszenie”
| |

Miło widzieć Cię na mojej stronie! Nazywam się Klaudia Pączkowska. Zawodowo zajmuję się wsparciem psychologicznym i psychoterapią w podejściu egzystencjalnym. Współpracuję z ośrodkami terapeutycznymi i prowadzę prywatną praktykę w Warszawie.

Zapraszam Cię do lektury mojego bloga, gdzie przybliżam temat psychoterapii egzystencjalnej – z akcentem na analizę egzystencjalną i logoterapię. A jeśli poszukujesz wsparcia, zapraszam Cię na konsultację do mojego gabinetu. Więcej o tym, w jaki sposób mogę pomóc i jak pracuję, przeczytasz tutaj. Aby umówić się na wizytę, możesz skorzystać z systemu rezerwacji wizyt online lub zgłosić się pod numer 731 789 784.

Iga Glapińska
Prywatna praktyka Mirari
| |

Pracuję jako psychoterapeuta humanistyczno-egzystencjalny, trener, mentor i arteterapeuta. Towarzyszę i pomagam Osobom w kształtowaniu swojego życia tak, aby mogły czuć się w nim bezpiecznie, doświadczały i rozumiały swoje uczucia i emocje, umiały budować bliskie relacje, odkryły swoją autentyczność i oparcie w sobie, traktowały siebie i innych z szacunkiem, odnalazły zaangażowane działanie w świecie zgodnie z tym, co dla nich ważne i sensowne – tak, aby lubiły swoje życie i miały w nim swój udział.

Ukończyłam 6-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie Analizy Egzystencjalnej i przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty wydawanego przez stowarzyszenie GLE-International (International Society of Logotherapy and Existential Analysis). Szkoliłam się również w poradnictwie psychologicznym, pomocy DDA, w terapii przez sztukę, bibliodramie, mentoringu. Prowadzę m.in.: grupy “12 kroków – Wreszcie żyć”, grupy wsparcia i rozwoju, arteterapię.

Na konsultacje i spotkania psychoterapeutyczne zapraszam osoby doświadczające:
– kryzysu emocjonalnego, chaosu uczuć, zagubienia
– pustki, niemocy, bezsilności, prowizorycznego życia
– braku zaufania, lęku, poczucia winy, bezwartościowości
– izolacji, osamotnienia, poczucia oddzielenia od siebie,
– wewnętrznej kruchości, wysokiej wrażliwości, lęku przed uczuciami i miłością
– aktywizmu, dążenia do niemożliwego, spełniania oczekiwań, wypalenia, napięcia, irytacji, złości.
– powierzchownych relacji, przemocy, manipulacji, uległości, przytłoczenia
– straty, żałoby, zmian, wyzwań przekraczających możliwości